Naším cílem je, aby žáci i jejich učitelé byli spokojení a vyučování je bavilo

Na trhu v oblasti učebních pomůcek nejsme žádný nováček. Jejich vývojem a prodejem se zabýváme již od roku 2004 - coby právnická osoba euroDIDACT s.r.o. potom od roku 2011. S ohledem na zavádění nových metod  do výuky jsme se zacílili na koncept rozvoje vzdělávacích programů.

Naše produkty používá více než 2000 českých škol a přibývají další. Obliba výukových programů pramení z jejich názornosti, jedinečnosti i použitelnosti na všech dostupných technických zařízeních.

Jaké jsou naše produkty?

Výukové programy přesně kopírují rámcový vzdělávací program MŠMT. Znalosti podávají názornou interaktivní formou, která studenty baví i díky zajímavým kvízům a testům. Aplikace jsou tvořeny na základě podnětů nejen od učitelů, ale i od samotných žáků. Programy tak vycházejí přímo z praxe.

Naše práce je cesta ke vzdělání

Za vytvořením každého programu stojí tým lidí, jehož členové mají s výukou bohaté zkušenosti. Díky nim si stále více uvědomujeme, že i forma vyučování musí jít s dobou a přiblížit se řeči a světu dnešních dětí. A přesně takové naše vzdělávací programy jsou.

Ohlasy vyučujících

Naše základní škola ZŠ Němčičky využívá tyto výukové programy velmi často. Jsou přehledné, srozumitelné a pěkně graficky zpracované.

V předmětu Český jazyk  se nám moc osvědčil program Čtení jako hraní, kde je nepřeberné množství cvičení na procvičování  techniky čtení a různých mluvnických cvičení. Velmi vhodný je i pro nápravu dyslexie. Za zmínku stojí i další programy - Vím , co čtu - kde jsou texty velmi pěkně namluveny - hezká výslovnost a správná artikulace. Za každým článkem žáky čekají různé úkoly – křížovky, rébusy, hádanky aj. - což děti velmi baví.
Mgr. Lucie Antošová
ZŠ Němčičky

Ve školním roce 2015/2016 začala naše škola pracovat s interaktivními programy firmy euroDIDACT Olomouc.

Programy jsou výborně a erudovaně  vypracované materiály se kterými pracuje celý kolektiv pedagogů a žáků naší školy.

Jsme velice spokojeni a těšíme se na další nabídku.

Mgr. Hana Ostřanská
Základní škola Ostrava-Radvanice

Vyzkoušejte naše aplikace a připojte se k zábavnému vzdělávání studentů

Vzdělávací aplikace
Po registraci jsou všechny programy v plné verzi dostupné na 14 dní od prvního spuštění.